facebook-ile-ucretsiz-Wi-Fi-Bulma-donemi-basliyor

Facebook ile Ücretsiz Wi-Fi Bulma Dönemi Başlıyor!

Her geçen gün gelişerek, büyümeye devam eden sosyal medya platformu Facebook, daha önceleri bazı ülkelerin kullanımına sunduğu ‘Wi-Fi Bul‘ özelliğini, artık tüm kullanıcılar ile buluşturdu. Peki, kullanıma sunulan Wi-Fi Bul özelliği nedir, ne işe yaramaktadır?

Facebook, hangi işletmenin ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunduğunu buluyor!

Facebook, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanıma sunduğu bu yeni özellik ile artık hücresel bağlantının zayıf olduğu noktada yakınlarda bulunan Wi-Fi hizmeti sunan yerlerin görüntülenmesi sağlanıyor. Tabi her şeyden önce işletmelerin bu hizmetten yararlanabilmeleri için Facebook sayfasından kendi ağlarını talep etmek zorundalar. Aksi halde sunulan bu hizmetten faydalanamayacaklarını belirtelim.

Bu özelliği kullanabilmek için Facebook uygulamasından Daha Fazla sekmesinin ardından Wi-Fi Bul’ u tıklamanız yeterli olacaktır.

KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.