iPhone-simdiye-kadarki-en-gercekci-videosu

iPhone 8 Bu Sefer Bir Youtuber’ ın Elinde Görüntülendi!

Herkes tarafından merakla beklenilen Apple‘ ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 8‘ in tasarımı hakkında hemen hemen her gün sızdırılan birçok video sayesinde az çok nasıl görüneceğini bilmekteyiz. iPhone 8 bu sefer bir Youtuber tarafından elde görüntülendi. Şimdiye kadarki görüntülenen en gerçekçi videosu oldu.

iPhone 8′ in tasarımı hakkında her geçen gün sızdırılan görüntüler devam ediyor. Az çok nasıl bir görüntü ile geleceğini tahmin ettiğimiz iPhone 8’ in son yayınlanan bu görüntüleri sızıntıdan çok daha fazlası olduğu söylenilebilir. EverythingApplePro adlı Youtube kanalında paylaşılan görüntüler, iPhone 8′ in nasıl olabileceğini tekrar gözler önüne seriyor. Tasarım açısından incelendiğinde sürekli olarak karşılaştığımız sızdırılan görüntülerdeki iPhone 8 ile büyük oranda aynı. Genel itibari ile incelendiği bu şekilde olacağı söylenilebilir.

Önümüzdeki son baharda tanıtımı gerçekleştirilecek olan iPhone 8′ in EverythingApplePro tarafından elde görüntülenen tüm detaylarının yer aldığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.