iPhone-hucresel-veri-guncelleme-kapatma

iPhone’ da Hücresel Veri Üzerinden Yapılan Güncelleme Nasıl Kapatılır?

Artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan ve sürekli yanımızda taşıdığımız akıllı telefonlardan biri olan iPhone cihazı sahibiyseniz, birçok kişinin başına gelen ya da yaşamış olduğu hücresel veri üzerinden yapılan güncellemelerden sizde rahatsızlık duyuyorsanız, yapılması gereken işlemlerin detayını yazının devamında bulabilirsiniz.

iPhone cihazınızda Wi-Fi bağlantınız aktifken güncellemeleri başlattığınızı varsayalım, tabi ki bu esnada hücresel veri özelliği de açık siz sosyal ağlarda gezinmeye devam ederken, internet paketiniz üzerinden güncelleme işleminin devam ettiğini fark ettiniz. Bu durum karşısında yapılması gerekli olan işlemler şu şekildedir.

iPhone’ da Hücresel Veri Üzerinden Yapılan Güncelleme Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

  • Öncelikli olarak cihazımızdan Ayarlar menüsüne ve ardından iTunes ve App Store seçeneğine giriş yapın.
  • Karşımıza gelen ekranda alt tarafta aktif olarak yer alan Hücresel Veri’ yi Kullan seçeneğinin pasif hale getirilmesi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

bilisimbilgi.com

KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.