Microsoft Office Güncelleme Sonrası Çöktü !

Microsoft’ un her salı gerçekleştirmiş olduğu yazılım yamaları, gerekli eksiklerinin giderilmesi için yapılırken Office 2013′ ün tamamen çalışmamasına neden oldu.

office-2013

Gerçekleştirilen bu güncelleme sonrası hatadan dolayı kullanıcılar Office 2013′ ü çalıştıramadıkları için Microsoft’ a şikayet mailleri ile dönüş sağlandı. Kullanıcılardan gelen tepki üzerine Microsoft araştırmalar sonucunda karşılaşılan hatanın “Click-to-run” dan kaynaklandığını ortaya çıkardı. Microsoft, yaşanan sorundan dolayı etkilenen Office 2013 kullanıcılarının yüzde 1′ inden az olduğu tespit edildi.

Microsoft, karşılaşılan bu sıkıntıdan dolayı sorunun kısa zamanda düzeltileceği, şuan sorunun düzeltilmesi için kullanıcıların Office 2013′ ü sistemlerinden kaldırması gerektiğini ve sonrasında online Office hesabı üzerinden yeniden yüklenmesi sonucunda sorunun giderileceği belirtildi.

KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.