Playstation 4′ e Türkçe Oyun Geliyor !

Sony tarafından Türkiye’ deki Playstation oyun tutkunlarına yönelik getirdiği yenilikler gelmeye devam ediyor. Son olarak geliştirilen çalışmalara bakıldığında Playstation 4′ e özel Türkçe dil desteği ile gelecek olan oyunlar, oyun severleri mutlu edeceğe benziyor.

PS4-turkce-dil-destegi

Sony öncelikli olarak kendi stüdyolarında geliştirilen oyunları için Türkiye’ deki Playstation oyun tutkunlarına ve daha fazlasına ulaşabilme adına Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak sunulan oyunların Türkçeleştirmesine odaklandığı gözleniyor.

Türkçe dil desteği ile sunulacak olanlar incelendiğinde, bulmaca çözme ve karakteri doğru yerde kullanabilme yöntemleri ile küçük oyuncuların beğenisini kazanan LittleBigPlanet 3 oyunu, hem mekanik hemde grafik gücünü sergileyen yeni nesil yarış oyunu DriveClub oyunu ve yüksek gerilimli aksiyon sunan The Order: 1886 oyunlardan bazıları.

KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.