roll-royce-un-araba-ambleminin-calinmamasi-icin-gelistirdigi-dahiyane-cozum-1470988259

Rolls Royce’ un Araba Ambleminin Çalınmaması İçin Geliştirdiği Yöntem

Müşteriler tarafından karşılaşılan ve sıklıkla şikayet konusu olan soruna yönelik Rolls Royce, akıllıca bir çözüm geliştirdi.

Sahip olmak istenilen yada sahip olunamayacak kadar lüx bir araba görüldüğünde bir takım kimseler sahip olmak bir tarafa bari amblemi olsun deyip araç üzerinde yer alan amblemi alabilmekteler. Sahip olmak istenilen yada sahip olunamayacak kadar lüx bir araba görüldüğünde bir takım kimseler, sahip olmak bir tarafa bari amblemi olsun deyip araç üzerinde yer alan amblemi alabilmekteler.

Tabi bu durum karşısında en çok sıkıntı yaşayan araç sahipleri olmaktadır. En çok karşılaşılan araç modelleri Mercedes ve Rolls Royce olduğunu söyleyebilirim. Soruna yönelik Rolls Royce mühendisleri, müşterilerini mutlu edecek akıllıca bir çözüm geliştirdiler.

 

KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.