Samsung, Galaxy S6 Edge Reklamı ile Apple’ ı Hedef Aldı

Dünyada ve ülkemizde git gide popülerliğini artıran karşılaştırmalı reklamlara bir yenisi daha eklendi. Galaxy S6 Edge’ in kavisli ekran avantajlarının öne çıkarıldığı reklam filminde sağladığı faydalar üzerinde vurgulama da bulunan Samsung, iPhone 6′ yı ve yapamadıklarını adeta hedef alarak Apple’ a gönderme yaptı.

galaxy-s6-edge-iphone-6

Samsung neredeyse her çıkardığı yeni modelini tanıtmak için hazırlamış olduğu reklam filmlerinde, birçok kez Apple’ a gönderme de bulunduğu herkes tarafından bilinmekte. Samsung, bu defa hazırladığı yaklaşık 30′ ar saniyelik iki adet reklam filminde Galaxy S6 Edge bulunan, iPhone 6′ da bulunmayan özellikler üzerinde duruyor. Örneğin yakınlarınız tarafından arandığınızda ya da metin mesajları, mail, haber, hava durumu gibi bildirimler geldiğinde cihaz ters dursa dahi kavisli ekrana sahip olduğundan farklı renklerin yanıp sönmesi sayesinde rahat görebilme, kablosuz şarj ve geniş açılı fotograf çekme gibi özelliklerin vurgulandığı video da 6′ nın 6′ dan daha üstün olduğu son olarak vurgulanıyor.

Samsung, ilk reklamında Galaxy S6 Edge’ in ekran işlevselliği üzerinde duruyor, ikinci reklamında ise kablosuz şarj özelliğine ve geniş açılı ön kamerasına dikkat çekiyor.


KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.