Adana’ da Düzenlenen Hürriyet Bumerang Etkinliği

A+
A-
Adana’ da Düzenlenen Hürriyet Bumerang Etkinliği

Hürriyet Bumerang etkinliği Adana’ da Maki Café de yapıldı. Bu düzenlenen etkinlik sayesinde Adana’ daki bir çok blog yazarı ile tanıştım. Hürriyet Bumerang temsilcilerinden Hilal Meriç ve Ahmet Erten’ i yakından tanıma fırsatı bulduk, ayrıca göstermiş oldukları ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederim.

IMG_20140528_215308

Bu arada Maki Café’ ye daha önce gitmemiştim, bu etkinlik sayesinde gitme fırsatı buldum. Bu etkinliğe özel olarak Maki Café yöneticileri bizlere kokteyller ikram etti, kokteyller birbirinden harikaydı.

Genel anlamda bu etkinliğe katılanlar arasında kadın blog yazarları çoğunluktaydı. Blog yazarları arasında aklımda kalanlardan birisi de belki de teknoloji ve web tasarımı ile alakalı olduğu için SRGZ blog sitesinin yazarı Vural Bey ile tanıştım. Blog üzerine, site tasarımı üzerine sohbet ettik.

IMG_20140528_202522

 

Hürriyet Bumerang Etkinliği’ ne katılan blog yazarları arasında; Srgz Blog – Funda CeyhanBakım GünlüğüSeçilizimCingifilliAslı’nın DünyasıBüyük AdanaPembe DünyamSiyaset Adana ve ismini daha sonra ekleyeceğim blog yazarları.

Hürriyet Bumerang’ a, Bumerang ekibindeki Hilal Meriç ve Ahmet Erten’ e gerçekleştirdikleri bu etkinlikten dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu etkinliğe katılan blog yazarı arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.