Adıma Kayıtlı Hatları Sorgulama

Adıma Kayıtlı Hatları Sorgulama

Bu yazıda “Adınıza Kayıtlı Hatları Öğrenme” konusuna yönelik kısa bilgi aktarmaya çalışacağım. Anlatılacak bu yöntem ile “Adınıza Kayıtlı Şu Ana Kadar Açılmış Olan Bütün Hatları” rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Adınıza kayıtlı olan Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom GSM Operatörlerine ait telefon numaralarını anlatılacak bu yöntem sayesinde rahatlıkla görebilirsiniz.

Adıma Kayıtlı Telefon Hattı Sorgulama (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom)

Adınıza kayıtlı olan mobil hat sorgulama işlemi e-devlet üzerinden ücretsiz olarak yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı telefon numaralarını sorgulamak için https://www.turkiye.gov.tr/mobil-hat-sorgulama adresini kullanabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Hat ve Telefon Numaralarını Sorgulama

  • Aşağıda bulunan web adresine giriş sağlayarak, hat sorgulayabilirsiniz

https://www.turkiye.gov.tr/mobil-hat-sorgulama

  • TC Kimlik Numarası ve E-Devlet şifresi ile giriş sağlayın
  • Karşınıza gelen sayfada Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (AVEA) operatörlerinde yer alan hatlarınız, ve adınıza kayıtlı telefon numaralarını görebilirsiniz

Bilginiz Dışında Adınıza Kayıtlı Hat Varsa Ne Yapmalısınız?

Bilginiz dışında adınıza açılmış herhangi bir telefon hattı bulunuyorsa, bunu ilgili GSM Operatörüne TC kimliğinizle müracaat ederek hattı iptal edebilirsiniz. Örneğin Vodafone’ da adınıza kayıtlı bir telefon hattı varsa en yakın Vodafone Mağazasına giderek ilgili olan hattı kapatabilirsiniz. Tabi her ihtimale karşı adli mercilere başvurabilirsiniz.

Adıma kayıtlı hatları sorgulama konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

GSM Operatörlerinden Kendi Numaranı Öğrenme

Telefondan PUK Kodunu Öğrenme

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.