Adobe’ den Çizim Odaklı “Ink ve Slide”

Adobe’ den Çizim Odaklı “Ink ve Slide”

Adobe genelikle profesyonel çizimle uğraşanlara yönelik yaratıcı çözümler sunmakta. Adobe, “Ink ve Slide” ismiyle sunulan çizim odaklı olan bu yeni ürünlerini görücüye çıkarttı. Adobe çizim odaklı ürünleri iPad’ ler ile entegre çalışmasıyla büyük kolaylık sağlamayı hedefliyor.

adobe-slide-ink

Bu geliştirilen iki yeni ürün ile çoğu kullanıcının yanı sıra, profesyonel anlamda grafik işiyle uğraşan kişilerin tablet üzerinde hassas çizimlerine olanak sağlıyor.

Ink adı verilen ürün alüminyumdan üretilen bir yapıya sahip, üç kenarlı dijital kalem. Bluetooth teknolojisi ile kablosuz olarak çalışabilen ürün, üzerinde yer alan tuş ile de çizim yapma esnasında farklı özelliklerin de kullanılmasına imkan sağlıyor. Ayrıca üzerinde dahili batarya ile çalışma imkanı sunan dijital kalem, beraberinde gelmekte olan USB kablo ile şarj edilebilmekte. Slide adıyla karşımıza çıkan dijital cetvel ürünü ise hassas çizimler veya şekillerin yapılabilmesine olanak sağlamakla birlikte, Ink ürünü ile uyumlu olarak kullanılabilmekte.

Adobe’ un Ink ve Slide ürününün nasıl kullanıldığını aşağıdaki video da izleyebilirsiniz.

Fiyatının ne olduğu merak konusu tabi ki, 199 $ fiyat etiketiyle şuan için Amerika merkezli olarak satışa sunulan Adobe’ un çizim odaklı Ink ve Slide paketinin diğer dünya ülkelerinde ne zaman satışa çıkacağı bilinmiyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.