Akıllı Bileklik ile Bildirimleri Elinize Yansıtın

Akıllı Bileklik ile Bildirimleri Elinize Yansıtın

Giyilebilir teknoloji kapsamında geliştirilen Ritot akıllı bileklik, şık tasarımı ve işlevi bakımından dikkatleri üzerine çektiği söylenilebilir.

ritot-akıllı-bileklik

Geleceğin teknolojileri düşünülerek ortaya çıkarılan bu akıllı bileklik projeksiyon mantığına benzer şekilde sisteme gelen bildirimlerin yansıtılması, yansıtılacak noktanın ise diğer bir değişle projeksiyon perdesi olarak ta elin kullanıldığı bir çalışma yapısını oluşturmaktadır.

Akıllı telefon ile eşleştirildiği zaman takvim uyarıları, hava durumu bilgisi, hatırlatmalar, alarm, zamanlayıcı, gelen çağrı, metin mesajı bildirimlerini, ayrıca sosyal medya platformlarından facebook ve twitter bildirimlerini veya saati görmek istediğinizde kolunuzu sallamanız dahilinde bildirimleri elinize yansıtmaktadır.

Ritot adı verilen akıllı bilekliğe görünüm olarak bakıldığında asma kilit benzeri bir kayış yapısına sahip, sol veya sağ el ile değiştirilebilir uyum gösteren ve ayrıca su geçirmeme özelliğine sahip olan bu ürün için destek beklemek adına Indiegogo üzerinden 7 Temmuz tarihinde başlatılan proje ile dikkatleri üzerine çeken ekip, bugün itibariyle bitime 26 gün gün kalmasına rağmen 50.000 dolarlık hedef fazlasıyla aşılarak 552.000 dolar seviyesine ulaşan ürün sunduğu şık tasarımı ile beğeni toplayacağı söylenilebilir.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.