Akıllı Cihazlarda, Ekran Kırılmaları Sona Erecek

Akıllı telefonlar için servet harcandıktan sonra karşılaşılan büyük sorunlar arasında ekranda meydana gelebilecek çizik ve kırılmalardır. Bu soruna Kablam markası tarafından üretilen profesyonel ekran koruyucusu farklı bir boyut kazandıracak.

kablam-ekrankoruyucu-00

Firma tarafından üretilen polimer ekran koruyucusu sayesinde akıllı cihazlarda karşılaşılan çizilme, çatlama ve kırılmalara son verdirecek olan ürün, bu zamana kadar ki bilinen ekran koruyucularına oranla çok daha dayanıklı olduğu söylenilebilir. Kablam ekran koruyucusu 0,26 mm kalınlığında polimer tabakaya sahip olan ürünün en önemli özelliklerinden bir tanesi de bütün akıllı cihazlara uygulanabiliyor olması.

Akıllı cihaz üzerine konulacak polimer ekran koruyucusu ile ekran üzerinde parmak izi bırakmayan ürün, aynı zamanda temassızlık sorununa da neden olmuyor. Bu teknoloji kısa zaman sonra satışa sunulmaya başlanılacak.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.