Android 4.4.3 KitKat Güncellemesi HTC One M7′ e Geldi !

Android 4.4.3 KitKat Güncellemesi HTC One M7′ e Geldi !

Akıllı telefon üreticilerinden HTC’ nin amiral gemisi modeli olan One M8 için geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Android 4.4.3 KitKat güncellemesi, 2013 yılında satışa sunulan One M7 kod isimli modeli için de yayınlandı.

htc-one-m7

Avrupa’ da HTC One M7 için Android 4.4.3 KitKat güncellemesi 6.09.401.5 versiyonu ile 550 MB boyutuyla karşımıza çıkmakta. One M7 modeline gelen yeni güncelleme gözle görülür yenilikler getirmese de, daha kararlı ve istikrarlı yapısıyla birçok düzeltmeyi beraberinde getirdiği söylenilebilir. Kamera yazılımına gelen performans iyileştirmelerinin yanı sıra Ayarlar, Galeri ve BoomSound uygulamalarında da geliştirmelere gidilen Android 4.4.3 KitKat güncellemesi, ülkemizde de kısa süre içerisinde indirilebilir durumda olacak.

htc-one-m7-android-443

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.