Apple’ ın iOS 8 Beta 5 Sürümü Yayınlandı

Apple’ ın iOS 8 Beta 5 Sürümü Yayınlandı

Apple’ ın yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 8′ in daha kararlı sürümü olan Beta 5, geliştiriciler için yayınlandı. iOS 8′ in kararlı olan son sürümünün getirdiği yenilikler yazının devamında.

ios8

Geliştiricilere yönelik olarak WWDC 14 etkiliğinde sunulan iOS 8′ in ilk betası 2 Haziran tarihinde tanıtılmış ve daha sonrasında 4 adet beta sürümü daha yayınlayan Apple, Beta 4 sürümünde yaşanan aksaklıkları gidermek adına yeni beta sürümü ile karşımıza çıkmakta. Sıkça karşılaşılan ısınma problemi, en önemli sorunlar arasında olduğunu söylenilebilir. Geliştiriciler tarafından iPhone 5 ve 5S’ te karşılaşılan ısınma probleminin nedeni tam olarak çözülmese de, bazı geliştiricilerin de cihazdaki aşırı ısınmanın yarattığı durum olarak bataryanın daha çabuk bitmesine neden olabileceği görüşünü benimsiyor. Bakalım iOS 8′ e gelen Beta 5 sürümü ile sorun kısmen de olsa çözülebilecek mi?

Cihazınızda UDID kaydı yapılmış ve iOS 8′ in Beta 4 sürümü kurulu ise Ayarlar > Genel > Yazılımı Güncelleme yolu izlenilerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

ios8-beta-5

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.