Apple’ ın iPhone 6 Tanıtım Tarihi Nihayet Kesinleşti !

Apple’ ın iPhone 6 Tanıtım Tarihi Nihayet Kesinleşti !

Apple’ ın herkes tarafından merakla beklediği yeni iPhone modeli için 9 Eylül tarihinde tanıtılacağı yönündeki iddialar resmen doğrulanmış oldu. Apple, bu tarihte düzenlenecek olan etkinlik için basın kuruluşlarına davetiyeleri göndermeye başladı.

Apple-patent

Aylardır süren iddialara konu olan bu tarihte gelecek olan yeni iPhone modelinin nasıl olacağı, iPad Air 2 ve iWatch açıklanacak mı, soruları bu etkinlikte cevabını bulacak. Her ne kadar tanıtılması yapılacak cihazlar hakkında bilgi verilmese de Apple’ ın yeni iPhone modelinin bu etkinlikte ilgi odağı olacağına kesin gözüyle bakılmakta.

apple-tanitim-yeri

9 Eylül tarihinde etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Flint Center’ da düzenlemeye gidildiği ve güvenlik önlemlerinin arttırıldığı hazırlanma aşamasında olan binaya dışarıdan bakıldığında beyaz bir kaplama ile izole edilmiş, tabi buna bağlı olarak bina içerisinde yapılan çalışmaların da sır gibi saklandığı durumu ise yapılması beklenilen tanıtımın çok önemli olduğunu işaret ediyor.

Medya etkinliği kapsamında basın kuruluşlarına gönderilen davetiyelerde yapılacak etkinliğin yeri, tarihi ve saati dışında herhangi bir bilgiye yer verilmiyor. Yalnız davetiye de “Wish we could say more” yani “Keşke daha fazlasını söyleyebilseydik” sloganı yer almakta. Bakalım Apple nasıl süprizlerle karşımıza çıkacak?

apple-tanitim-davetiye

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.