Apple, iOS 8.1.3 Yazılım Güncellemesini Yayınladı!

Apple, iOS 8.1.3 Yazılım Güncellemesini Yayınladı!

Apple, iOS 8.1.2 güncellemesini 9 Aralık tarihinde yayınlamasının ardından, iOS 8.1.3 güncel sürümünü yayınladı. Bazı önemli hata düzeltmelerini içinde barındıran güncellemenin tüm detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.

iphone-6-guncelleme

 

Apple tarafından Haziran ayında gerçekleştirilen Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı, WWDC‘ de tanıttığı iOS 8 mobil işletim sistemi üzerindeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. iOS 8 güncellemesi tüm yeni nesil iOS cihazlarının yanı sıra en eski olarak tabir edilen iPhone 4S ve iPad 2 modellerini performans yönünden sıkıntıya uğrattığı bir gerçek. Bu sorun üzerine Apple, 17 Kasım tarihinde iOS 8.1.1 sürümünü yayınlamasının ardından karşılaşılan sorunları bir nebze de olsun çözüme kavuşturmuş oldu.

IMG_0055001

Bugün tarihli yayınlanan iOS 8.1.3 güncellemesi ile de yazılım güncellemelerini yüklemek için gerekli saklama alanı miktarını azaltıyor, bazı kullanıcıların Mesajlar ve FaceTime için Apple kimliği parolalarını girmesini engelleyen bir sorunu düzeltiyor, bunun gibi birçok sıkıntılı duruma çözüm sağlıyor. Ayrıca gelen iOS 8 güncellemesi ile çoklu görev hareketlerinde sorun yaşayan iPad kullanıcılarını rahatlattığı söylenilebilir.

iOS 8.1.3 yazılım güncellemesini nasıl yüklerim ?

iOS 8.1.3 güncellemesini cihazınıza yüklemek için Genel > Ayarlar > Yazılım Güncelleme seçtikten sonra “İndir ve Yükle” tıklamanız yeterli olacaktır.

IMG_0059001

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.