Apple Music Sonunda Türkiye’ de!

Apple Music Sonunda Türkiye’ de!

Geçtiğimiz Haziran ayında tanıtılan, uzunca bir süredir yayında olan ancak Türkiye’ de çeşitli sorunlardan ötürü bir hayli geciken online müzik dinleme servisi Apple Music, sonunda Türkiye’ de kullanıma sunuldu.

apple-music

Geçtiğimiz gün Türkiye’ de kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan Apple Music, herkes tarafından bilinen ünlü müzik servisi Spotify’ nin en büyük rakibi olarak gösteriliyor.

Öncelikli olarak Apple’ ın yeni müzik servisi ile ilgili Apple ID üyeliğiniz varsa 3 ay süresince ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Tabi ki bu sürenin bitiminden sonra servisi kullanmaya devam etmek istiyorsanız bireysel kullanıcılar için 9,99 TL, aileler içinse 14,99 TL’ den ücretlendirilmekte.

Apple Music Servisi Nasıl Kullanılır?

Mobil cihaz üzerinden Apple Music kullanmak için yapılması gereken ana ekran üzerinde yer alan Müzik   uygulamasına girmek. Daha sonra tıpkı Spotify’ de olduğu gibi kullanıcıların zevklerine göre müzik özelliklerinin iyileştirildiği gibi Apple Music’ te de uygulamanın ilk açılmasıyla sunulan müzik türlerinden sanatçılara kadar size yakın olanları belirlemeniz gerekiyor.  

Hangi Sistemde Kullanılabiliyor?

iPhone, iPad, iPod Touch, Mac, PC, Apple TV ve Android işlemcilerde bu yayınları alınabilecek.

Son olarak Sıla, Ceza, Buray, Halil Sezai, Koray Avcı, Ayşe Hatun Önal, Edis, Güliz Ayla, Sezen Aksu, Cem Adrian, Resul Dindar, Mehmet Erdem, Fettah Can, Orhan Gencebay, Soner Sarıkabadayı, Hande Yener, Hüsnü Şenlendirici, Gece, Ahmet Kaya, Dilek Türkan, Oğuzhan Koç ve daha fazlasını Apple Music’ te bulunacak sanatçılar arasına koyabiliriz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.