Bakan Elvan’ dan Youtube Hakkında Açıklama !

Bakan Elvan’ dan Youtube Hakkında Açıklama !

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ dan Youtube hakkında açıklama.

youtube-res01

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Deniz Ticaret Odaları Konseyi Toplantısı’na katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Youtube’ un açılmasıyla ilgili “Bu konuda bir gelişme yok.” dedi. Uçak biletlerinde tavan ücret uygulamasının yazın da devam edilmesi konusunda bir gelişme olup olmadığı sorusuna ise Bakan Elvan, bu toplantının ardından THY yetkilileri ile, önümüzdeki günlerde de diğer havayolu şirketleriyle görüşeceklerini ve konunun masaya yatırılacağı şeklinde cevap verdi.

Deniz Ticaret Odaları Konseyi Toplantısı’na katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, gazetecilerin sorularını cevapladı. Bir gazetecinin ‘TİB, bir casusluk soruşturması açtı. Elde edilen bilgiler doğrultusunda açtı. Bu soruşturmanın Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iade edilmesi için bir adım olarak değerlendirildiği görüşlerde var. Siz de bu kanıda mısınız? Bu o yönde bir soruşturma mıdır?’ sorusuna Bakan Elvan, şu cevabı verdi:

“Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığı’ nca yürütülen bir soruşturma var idi. O soruşturma çerçevesinde ilk rapor hazırlandı. Ve bu rapor Bakanlığımız tarafından Gölbaşı Savcılığına intikal ettirildi. Yargı da devam eden bir süreç. Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığımız, soruşturmasına devam ediyor. Bunların aşamaları olacak. İlk aşamada ulaşan bir rapor. Ama diğer evreler için çalışmalar da devam ediyor. DDK’ nın TİB’ de çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmaların neticesinde ortaya çıkan hususlar ortaya çıkarılacaktır.”

SES KAYITLARI İLE İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

‘Başbakan Erdoğan’ a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarının Ankara’dan internet üzerine yüklendiği yönünde bazı iddialar var. Sizin elinizde bu yönde bilgiler var mı? Ne diyeceksiniz?’ sorusuna da Elvan, “Soruşturma devam ediyor. Soruşturma aşamasında olan hususla ilgili yorum yapmam doğru olmaz diye düşünüyorum.” diye cevap verdi.

Kaynak: haber3

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.