BMW, Yeni Nesil 7 Serisi ile Karşınızda!

BMW, Yeni Nesil 7 Serisi ile Karşınızda!

Otomobil üreticileri arasında Alman markası denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan BMW, yeni nesil 7 serisi ile konfor ve kalite bakımından hiç olmadığı kadar iddialı bir duruş sergiliyor.

bmw-yeni-7-serisi-3

BMW, son dönemlerde çıkarmış olduğu araçlarında uyguladığı keskin hat görünümünü yeni nesil 7 Serisi ile de devam ettirdiğini görmekteyiz. Kokpit dizaynı olarak düşünüldüğünde hâlâ bir önceki modellerinde olduğu gibi birbirine yakın özellikleri üzerinde barındıran tanıdık bir yapı ile karşımıza çıkmakta. Tabi  lüks beklentileri olanlar için cam ve far kumandalarının yanı sıra kokpite doğru yapılacak olan el hareketlerini üç boyutlu sensör yardımı ile algılayan iDrive ekranı sayesinde beklentileri karşılayacak türden olduğu da söylenilebilir. Yeni nesil 7 Serisi’ nde bulunan kumanda sayesinde aracın içinde bulunmanıza gerek olmadan bırakın aracı çalıştırmayı, dışarıdan anahtar ile komut verilerek ileri ve geri hareketler sonucunda aracı park ettirebileceksiniz.

bmw-yeni-7-serisi-2

Son olarak 1.750 kg ağırlığında ve 5 metrelik uzunluğa sahip olan BMW’ nin yeni nesil 7 Serisi’ nde karbon fiber ve alüminyum şase teknolojisinin kullanılması ile araç hem daha hafif, hem de daha dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış.

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan lüks duruş sergileyen BMW’ nin yeni nesil 7 Serisi ile ön plan çıkan özelliklerinin vurgulandığı tanıtım videosu aşağıda izleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.