Boeing Firması Tarafından Geliştirilen Yüksek Güvenlikli Cep Telefonu

Boeing Firması Tarafından Geliştirilen Yüksek Güvenlikli Cep Telefonu

Boeing firması tarafından geliştirilen, önemli görüşmeleri gerçekleştirmek için tasarlanan ve aynı zamanda tehlike anında kendi kendini yok eden yüksek güvenlikli bir telefon ortaya çıkardı.

boeing-black

Telefonun güvenlik özelliği ile tehlike anında, hafızasında bulunan tüm veriler siliyor ve aynı zamanda telefonu kullanılmaz hale getirilmesini sağlıyor.

Boeing firması tarafından üretilen bu cep telefonunun adı ise “Black” olarak geçiyor. Barcelona’ da düzenlenen Cep Telefonu Dünyası Kongresi’ nde “Black” tanıtıldı. Hedeflediği kullanıcılar arasında işadamları ve verilerin öneminde kaygı duyulan kullanıcılar tarafından kullanım hedefleniyor.

Bu cep telefonunun, fiyatı ve piyasaya sürülüş tarihi ise belirsizliğini koruyor. Telefon üzerinde, Google Android işletim sistemini barındırıyor.

 

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.