Chrome’ a Ana Sayfa Butonunu Nasıl Ekleyebilirim?

Chrome’ a Ana Sayfa Butonunu Nasıl Ekleyebilirim?

Her gün kullanılan ve yapılan aramaları bıkmaksızın cevaplayan popüler arama motoru Google‘ ın internet tarayıcısı Chrome, birçok işlevsel özelliği içerisinde barındırmakta. En büyük avantajlarından birisi de kolay kullanım imkanı sunan bir arayüzü sahip olması. Tabi ki kişisel kullanıma yönelik ayarlandığında daha da kullanışlı bir hale dönüştürebilir.

Chrome tarayıcı sisteme ilk olarak yüklendiğinde Ana Sayfa butonu kapalı olarak bulunmaktadır, yani görev çubuğu üzerinde yer almamaktadır. Eğer siz de kullanım açısından oldukça kolaylık sağlayacak bu butonun görev çubuğu üzerinde yer almasını istiyorsanız, yapılması gereken işlem için makalenin devamına göz atabilirsiniz.

  • Öncelikli olarak Chrome tarayıcı üzerinde sağ üst tarafta yer alan üst üste üç noktaya tıklayın ve ardından Ayarlar seçeneğine tıklayın
  • Daha sonra Görünüm başlığı altında yer alan ” Ana Sayfa düğmesini göster ” seçimini aktif hale getirin. Burada Özel web adresi girin noktasına istenilen sitenin bilgisini tanımlayın
  • Bundan sonra ana sayfa butonuna tıkladığınızda belirlenen sayfa karşınıza gelecektir

chrome-ana-sayfa-butonunu-nasil-ekleyebilirim-1

Chrome’ a ana sayfa butonunu nasıl ekleyebilirim sorusunun çözümüne yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.