Chrome-Ana-Sayfa-Dugmesini-Gosterme

Chrome’ da Ana Sayfa Düğmesini Gösterme

Popüler arama motoru Google‘ ın internet tarayıcısı Chrome, birçok işlevsel özelliği içerisinde barındırmakta. En büyük avantajlarından birisi de kolay kullanım imkanı sunan bir arayüzü sahip olması. Tabi ki kişisel kullanıma yönelik ayarlandığında daha da kullanışlı bir hale dönüştürebilir.

Normalde Chrome tarayıcı sisteme yüklendiğinde varsayılan olarak Ana Sayfa butonu kapalı olarak bulunmakta, yani görev çubuğu üzerinde yer almamaktadır. Tabi siz de görev çubuğu üzerinde yer almasının kullanım açısından kolaylık sağlayacağını düşünüyor, ancak bu ayarın nasıl yapılacağını merak ediyorsanız makalenin devamına göz atmanız yeterli olacaktır.

  • Öncelikli olarak Chrome tarayıcı üzerinde sağ üst tarafta yer alan üst üste üç noktaya tıklayın ve ardından Ayarlar seçeneğine tıklayın
  • Daha sonra Görünüm başlığı altında yer alan ” Ana Sayfa düğmesini göster ” seçimini aktif hale getirin. Burada Özel web adresi girin noktasına istenilen sitenin bilgisini tanımlayın
  • Bundan sonra ana sayfa butonuna tıkladığınızda belirlenen sayfa karşınıza gelecektir

chrome-ana-sayfa-butonunu-nasil-ekleyebilirim-1

Chrome’ da ana sayfa düğmesini gösterme konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.