DriveClub’ tan Görsel Gücü Ortaya Çıkaran Yeni Fragman

A+
A-
DriveClub’ tan Görsel Gücü Ortaya Çıkaran Yeni Fragman

Evolution Studios tarafından Sony’ nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4′ e özel olarak geliştirilen araba yarış oyunu DriveClub’ ın görsel gücü ortaya çıkaran yeni fragmanı yayınlandı.

driveclub-ps4-01

Sony’ nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4′ ün ilk duyurulduğu zamanlarda gündeme gelen oyunlar arasında DriveClub’ a da yer verilmişti. Oyunun geliştiricisi Evolution Studios tarafından yapılan açıklama da oyunun tam anlamıyla hazır olunmadığı, araba yarışı seven oyun tutkunlarına kusursuz bir yapım sunmak adına DriveClub’ ın ilerleyen bir tarihte piyasaya sürüleceği belirtilmişti.

Geçtiğimiz gün DriveClub oyunu için oynanış görüntülerini içeren yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan bu fragman da oyun içerisindeki aksiyonların yanı sıra diğer yarışçılar ile girilen amansız mücadele adeta gözler önüne seriliyor. Araba yarış tutkunları tarafından merakla beklenen DriveClub oyunu, bekleyenlerin gerçekten hoşuna gideceği türden bir oyun olduğu söylenilebilir. Oyun 7 Ekim tarihinde bekleyenleri ile buluşacak.

DriveClub’ un oynanış görüntülerini içeren fragmanı aşağıda inceleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.