E-Postalarınızı iPhone ile Kopyalayın

E-Postalarınızı iPhone ile Kopyalayın

iPhone akıllı telefonunuzdan e-posta gönderiyor ve gönderdiğiniz e-postaların gizli olarak bir kopyasına alma ihtiyacı duyuyorsanız, bu tam da sizin işinize yarayacak özellik.

iphone5s-beyaz

E-Posta servisleri her ne kadar gönderilen postaları “Gönderilenler” kutusunda biriktirse dahi, bazı sunuculardan gönderilen postalar silinebiliyor. Mail servisi hangi türde olursa olsun iPhone üzerinden gönderilen her e-postanın bir yedeğini her ihtimale karşın alma ihtiyacı duyduğunuzda iOS‘ un “Kendime Gizli Kopya” özelliği sayesinde gönderilerinizin artık güven altında olduğu söylenilebilir.

iOS’ un “Kendime Gizli Kopya” özelliğini aktif edebilmek için izlenecek yol “Ayarlar >Mail, Kişiler, Takvimler menülerine girmeniz doğrultusunda ilgili olan seçeneğe buradan ulaşabilirsiniz.

IMG_052201-eposta

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.