Ekran Genişliği ile Fiyatı Sizleri Şaşırtacak !

Ekran Genişliği ile Fiyatı Sizleri Şaşırtacak !

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte televizyonlarda buna bağlı olarak gelişmekte. Televizyon üreticilerinin rekabette olduğu konular arasında ekran çözünürlüğü ve parlaklığı olduğu bilinmekte bunların yarıştığı farklı bir alan da varsa buda kuşkusuz ekran genişliği tabi ki.

titan-zeus-tv

Gelişen teknoloji ile dönemin gözdesi olan 4K TV‘ lerin yavaş yavaş popülaritesi arttı. Tabiki de bunun yanında oldukça büyük TV’ ler de gündemdeki yerini almış durumda. Size bu zamana kadar görmüş olduğunuz ekran genişliği en büyük TV ne kadar büyüklükte diye sorulduğunda cevabınız ne olurdu acaba, fazla düşünmenize gerek yok çünkü aklınızı başınızdan alacak size bildiğinizi unutturacak televizyon Titan Zeus TV.

İngiltere merkezli özel TV üreticilerinden Titan Screen tarafından geliştirilen Titan Zeus TV, 370 inç‘ lik bir ekrana sahip “bilindik büyük TV’ ler den neredeyse 3 kat daha büyük”. Yaklaşık olarak 8 metre genişliğine ve 5 metre yüksekliğinde olan televizyon, ayrıca 4K ekran çözünürlüğüne 4:3 görüntü oranına sahip.

Sonuç olarak bu dev televizyonun fiyatını da merak etmişsinizdir. TV’ nin gerçek fiyatı açıklığa kavuşmadı, ancak 1.6 milyon $ mal edildiği söylentiler arasında.

Tabi ki bu televizyona sahip olmadan önce, ona uygun bir ev bulmanız önceliğiniz arasında olmalı.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hakan Uzun dedi ki:

    Bahsettiğiniz gibi uygun bir ev bulunması öncelikler arasında olmalı 🙂

  2. fatihh_06 dedi ki:

    Görülebilecek en geniş ekran ve fiyat bu olsa gerek.

  3. Ahmet dedi ki:

    Bu TV de harika maç izlenir 🙂