Erkekleri Sinirlendiren Cep Telefonu Mesajları !

Erkekleri Sinirlendiren Cep Telefonu Mesajları !

Bazı zamanlarda kadınlar tarafından yazılıp gönderilen anlamsız cep telefonu mesajları, iyi niyetli yazılmış olunsa dahi erkekleri sinirlendirmeye yetebilir.

sinirlendiren-mesajlar

Bazı erkekler çabucak sinirlenebilir, tabi o zaman onunla konuşmak sıkıntılı olabilir. Bazıları da vardır ki, çok sakindirler, sinirlenmezler. Sinirlenseler bile  bunu belli etmeyip, sakinliklerini korurlar. Tabi söz konusu kadın olunca erkek nasıl olursa olsun önemli değil, çünkü kadın yolunu bulduktan sonra onun için erkeği çıldırtmak hiçte zor olmayabilir. Bu konu hakkında ister kabul edin, ister etmeyin kadınların erkekleri kızdırmak gibi özelliklere sahip olduğu ve fazla zahmete gerek olmadan erkekleri çileden çıkartmakta başarılı olabildiği söylenilebilir.

Erkekleri sinirlendirmeye yeten cep telefonu mesajları;

  • Bir istek olumsuz karşılandıktan sonra, “Peki..” sonucu ile biten mesajlar
  • Olumsuz bir cevap verdiklerinde arkasından gelen “Sen bilirsin..” mesajı
  • Telefon görüşmesi yapılırken, gelen “Niye telefonun meşgul, kiminle bu kadar görüşüyorsun..” mesajı
  • Sabahın ilk saatlerinde veya akşam iş çıkışı zamanında gelen “Ne yaptın..” mesajı
  • Yoğun bir işiniz varken, gelen mesajına cevap vermezseniz “İşin benden daha önemli herhalde, o zaman seni rahatsız etmeyeyim..” mesajı.
  • Gelen mesaja kısa bir cevap yazılmıştır, bunun üzerine gelen “Yazdığım uzun mesajın cevabı bu kadar mı?..” mesaj
  • Mesajı fark etmezsin, yada cevabı geç yazarsın. Bunun üzerine gelen “Ben sana hep mesaj atıyorum. Sen beni sevmiyorsun, artık bana değer vermiyorsun” mesajı
  • Gün içerisinde telefonla veya yüz yüze görüşülmesine rağmen, gelen “Bugün hiç mesaj atmadın” mesajı

Atılan mesajlar gerçekten bazen can sıkıcı olabilmekte. Sonuç olarak tamamen yapılmasın denilmiyor tabi ki, az yapın fazla bunaltmayın.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.