Facebook’ a Save Özelliği Geliyor !

Facebook’ a Save Özelliği Geliyor !

Facebook’ a yeni gelen “Save” özelliğinin ne işe yaradığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, detaylı bilgi haberin devamında..

facebook-ozellik

Facebook’ ta yapılan paylaşımlar bazen onlarca olabilmekte ve bu paylaşılan gönderilerin hızına yetişebilmek bazen güç olabilmekte. Bazı zamanlar da paylaşılan gönderileri merak ediyor ve okumak istiyorsunuz tabi kısıtlı zamanınız olduğundan o an mümkün olmuyor, daha sonra gönderileri görüntülemek istediğinizde de bulmak fazlaca vaktinizi alıyordu. Bu sıkıntı üzerine Facebook “paylaşılan gönderileri kayda alın ve daha sonra okuyun” anlamı taşıyan “Save” adında ki tuşu faaliyete geçirme kararı aldı.

Kısıtlı zamanda gönderilere bakma fırsatı bulamadınız, daha sonra görüntülemek istiyorsunuz. Facebook’ un “Save” özelliği sayesinde merak ettiğiniz makaleleri uygun bir zamanda okumak için saklayabileceksiniz.

“Save” özelliği akıllı telefon veya tabletlerin yanı sıra web tarayıcısı üzerinden de kullanılmayı mümkün kılmakta. Önümüzdeki günlerde iOS, Android ve web kullanıcıları için kullanıma sunulması bekleniyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.