Facebook Gizlilik Ayarlarında Değişikliğe Gitti

Facebook Gizlilik Ayarlarında Değişikliğe Gitti

Sosyal Medya devleri arasında yer alan Facebook, kullanıcılardan gelen istekleri göz önünde bulundurarak “Gizlilik Ayarları” nda değişikliğe gitti.

facebook-iliski-bilgisi

Aslında gizlilik ayarlarında ki değişikliğin olumlu yönde olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikli olarak bu değişiklikte ki hedef kitlesi Facebook’ a yeni üye olan kullanıcılar tarafından herhangi bir şey paylaşılması durumunda ayarlar otomatik olduğundan “Herkese Açık” olarak görünmekteydi, bu ayar değişikliği ile kullanıcı ayarlardan değişiklik yapana kadar “Arkadaşlar” seçeneği konumunda bulunacak.

Gizlilik Ayarlar’ nda diğer bir husus ise, kullanıcı tarafından herhangi bir içerik paylaşılması durumunda ekrana uyarı penceresini gelecek, bu sayede “Bu içeriği kimler görebilsin” sorusu ile karşılaşmış olacaksınız.

Facebook tarafından bu özelliğin kısa zaman da kullanıcıların kullanımına sunması bekleniyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.