Facebook ile Ücretsiz Wi-Fi Bulma Dönemi Başlıyor!

Facebook ile Ücretsiz Wi-Fi Bulma Dönemi Başlıyor!

Her geçen gün gelişerek, büyümeye devam eden sosyal medya platformu Facebook, daha önceleri bazı ülkelerin kullanımına sunduğu ‘Wi-Fi Bul‘ özelliğini, artık tüm kullanıcılar ile buluşturdu. Peki, kullanıma sunulan Wi-Fi Bul özelliği nedir, ne işe yaramaktadır?

Facebook, hangi işletmenin ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunduğunu buluyor!

Facebook, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanıma sunduğu bu yeni özellik ile artık hücresel bağlantının zayıf olduğu noktada yakınlarda bulunan Wi-Fi hizmeti sunan yerlerin görüntülenmesi sağlanıyor. Tabi her şeyden önce işletmelerin bu hizmetten yararlanabilmeleri için Facebook sayfasından kendi ağlarını talep etmek zorundalar. Aksi halde sunulan bu hizmetten faydalanamayacaklarını belirtelim.

Bu özelliği kullanabilmek için Facebook uygulamasından Daha Fazla sekmesinin ardından Wi-Fi Bul’ u tıklamanız yeterli olacaktır.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.