Fotoğrafçı Christopher Anderson’ dan iPhone XS ile Portre İpuçları (İzle)

A+
A-
Fotoğrafçı Christopher Anderson’ dan iPhone XS ile Portre İpuçları (İzle)

Reklam filmi denildiğinde rakiplerinden farklı bir anlayışla ortaya çıkan Apple, bu sefer fotoğrafçı Christopher Anderson‘ ın yer aldığı bir iPhone XS videosu yayınladı.

Anderson, video da fotoğrafçılar için her bir fotoğrafın arka planını ve ışığını nasıl değerlendirdiğini de içeren bir takım ipuçlar veriyor. Aynı zamanda odak noktasından dikkat dağıtabilecek öğeleri kaldırmak için bir görüntüyü nasıl değiştirebileceğini veya gölgeler oluşturmak için bir takım sahne malzemelerinin nasıl kullanılacağını ayrıntılarıyla açıklıyor.

Portre çekimleri ile tanınan ödüllü fotoğrafçı ve foto muhabiri Christopher Anderson, portre çekimlerinde teknik hassasiyetin ötesine nasıl geçileceğini üç dakikadan daha uzun süren bir video ile adeta gözler önüne seriyor.

Ünlü fotoğrafçı Christopher Anderson’ ın yer aldığı iPhone XS videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.