Gerçek Bir Akıllı Saat Tasarımı, Gábor Balogh’ dan

Gerçek Bir Akıllı Saat Tasarımı, Gábor Balogh’ dan

Kol saatlerindeki görünüm mü, yoksa işlevi mi? sizce daha önemli. Hepimiz için saat akla gelen aksesuarlardan bir tanesidir. Gabor Balogh akıllı saatlerde tasarımı da iyi düşünmüş ve böyle çok şık bir saat tasarlamış.

gábor-balogh-1403120

Kol saatleri, önemli bir aksesuar olarak düşünürsek, akıllı saatlerdeki tasarım neden ikinci plana atılır. Üreticiler tarafından şu aşamaya kadar tasarlanan akıllı saatler kaba, plastik ve çocuk oyuncağı gibi görünmekte olup, neden akıllı saatlerdeki görünümün daha şık olmasın. Bunun üzerine Gabor Balogh tarafından tasarlanan klasik görünümlü akıllı saatin ise çekici ve daha şık görünümüyle dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

gábor-balogh-1403121

Gabor Balogh öncelikli olarak akıllı saatin arayüzünü tasarlayıp daha sonra saatin tasarımını buna uydurmak yerine, saatin arayüzünü dış görünüme uygun olarak tasarlamayı ön görüyor.

Akıllı saat üzerinde bildirim, harita, müzik gibi detaylar yer almakla birlikte, isteğe bağlı olarak ta sadece klasik kol saati işlevi görmesi istediğinizde normal bir kol saati olarak görünüyor.

gábor-balogh-1403124

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.