Google’ da Aramaları Netleştirme

A+
A-
Google’ da Aramaları Netleştirme

Yapılan aramaları bıkmaksızın cevaplayan Google‘ da, herhangi bir arama yapıldığında sonuçlar genel olarak karşınıza liste halinde gelmektedir. Tabi aramak istediğiniz yazı haricinde konu ile alakası olmayan yazılarla da karşılaşabilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek için kullanılabilecek çok basit bir detaya BilisimBiLGi olarak değinelim istedik..

Aşağıda yer alan yöntem sayesinde Google’ da aramaları netleştirebilirsiniz.

Google’ da Aramaları Nasıl Netleştirebilirim?

Google’ da arama yapıldığında, aranılan kelimelere yakın kelimeler listelenmektedir. Aşağıda yer alan bu yöntem sayesinde sonuçları netleştirebilirsiniz.

Örneğin; BilisimBiLGi sitesinde Akıllı Cihazlar hakkında bilgiye ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için yapılması gerekli olan işlem;

bilisimbilgi” “akıllı cihazlar

Google arama motoruna yazılacak bu bilgiler sayesinde, aramalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Google hakkında merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Google’ da Aramaları Netleştirme” konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

Google’ da Web Adreslerine Yönelik Arama Yapma

Google’ da Kaliteli Görseller Nasıl Bulunur?

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.