Google’ da Sayfa Başına Sonuç Sayısı Nasıl Arttırılır?

Google’ da Sayfa Başına Sonuç Sayısı Nasıl Arttırılır?

Telefon, tablet yada bilgisayarda arama motoru hizmetlerini kullandığımız ve yapılan aramaları bıkmaksızın cevaplayan Google’ da bir şey arattığınızda her sayfada 10 adet sonuç karşınıza çıkmaktadır. Çıkan sonuçlar içerisinde aradığınız bilgiye ulaşamadığınız zaman ise bir diğer sonuç sayfasına geçiyorsunuz. Sürekli olarak sayfa değiştirmekten rahatsızlık duyuyor ve ilk sayfada görüntülenen sonuçların sayısını nasıl arttırabilirim diyorsanız, yapılması gereken işlem için makalenin devamına göz atabilirsiniz.

İlk sayfada 10 adet olarak karşımıza gelen sonuçların sayısını 10 adet değilde dilerseniz 100 adet olarak ta görüntüleyebilirsiniz. Nasıl mı?

Peki, bu değeri nasıl arttıracaksınız?

  • Öncelikli olarak Google ana sayfasında yer alan Ayarlar‘ a, daha sonra Arama Ayarları‘ na tıklayın
  • Karşımıza gelen ekranda Sayfa başına sonuç sayısı başlığı altında yer alan isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz

Google’ da sayfa başına sonuç sayısı nasıl arttırılır sorusunun çözümüne yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Veysel dedi ki:

    Baskan benim telefonum casper via v8 senin dedigin yok telefonda giriyorum anasayfadaki ayarlara ama cikmiyo arama sonucu arttir diye bi secenek