HTC’ den Samsung Mağduruna Büyük Jest !

HTC’ den Samsung Mağduruna Büyük Jest !

Akıllı telefon üreticilerinden HTC’ nin, Samsung’ un akıllı telefonu Galaxy S4 ‘ ün mağduru olan kullanıcısına HTC One M8’ i hediye etti.

galaxy-s4-Reddit-TweektheGeek

Geçtiğimiz aylarda Samsung’ un akıllı telefonu Galaxy S4′ ün şarj girişinin yanarak kullanılmaz hale geldiğini söyleyen Reddit kullanıcısı olan TweektheGeek’ in verdiği bilgiye göre yaşanan sorun duyulduktan sonra cihazın incelenmesi ve değişimi için isteyen Samsung, cihazın değiştirilmesi bir yana boş kutunun gönderilmesi üzerine kullanıcı her ne kadar konu hakkında iletişime geçmeye çalışsa da çabalarında başarısız oldu. Sonrasında bu konuyu TweektheGeek isimli kullanıcı Reddit hesabı üzerinden Samsung Mobile’ a şikayetlerini belirtti. Bu şikayetin bir HTC yetkilisi tarafından fark edilip, böyle bir sorunla karşılaşan TweektheGeek isimli kullanıcının yaşadığı bu mağduriyeti gidermek adına HTC’ nin amiral gemisi olan One M8′ i hediye etti.

HTC yetkilisinin One M8 modelini hediye etmek için sunduğu tek şart ise; eğer günün birinde Samsung tarafından değişim telefonu gönderilirse bu telefonun bir yardım kuruluşuna bağışlanmasıydı. HTC’ nin bu yaklaşımı aslında yeni değil. HTC bu tarz sorunları adeta fırsata çevirerek kullanıcıların beğenisini topladığı da gözlerden kaçmıyor.

Son olarak Samsung tarafından konuyla ilgili açıklama yapılmazken, özellikle Galaxy S4′ lerde yaşanan patlamaların kullanıcıları tedirginliğe sevk ettiği de söylemeden geçemeyeceğim.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.