İlk Ürüne Alabilme Adına Mağaza Önünde Kamp Kuyruğu Başladı

İlk Ürüne Alabilme Adına Mağaza Önünde Kamp Kuyruğu Başladı

Apple tarafından her ne kadar resmi olarak tanıtılmamış olsa da merakla beklenen iPhone 6 cihazına ilk sahip olabilme adına iPhone tutkunları, Apple mağazası önünde kamp kurmuşlar bile! Bu durum aslında tüketim çılgınlığında gelinen son noktayı gözler önüne seriyor adeta.

apple-politika

Apple’ ın 9 Eylül tarihinde tanıtmaya hazırlandığı yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6′ nın ne zaman satışa sunulacağına dair herhangi bir bilgiye yer verilmezken cihaz çıktığında ilk sahip olabilme adına “tüketiciler” mağaza önünde sıra olmamasına rağmen App Store önünde sırayı ilk başlatanlardan olduğu söylenilebilir. Ayrıca yanlarında getirdikleri katlanabilir portatif koltuk, şemsiye ve battaniye gibi eşyalarla cihaz için sıra beklerken çekildikleri fotoğrafları Twitter üzerinden paylaşmayı da ihmal etmemişler.

iphone6-bekleyenler

Bakalım zaman yaklaştıkça iPhone 6 cihazına sahip olmak isteyenlerin oluşturduğu sıra nasıl bir boyuta ulaşacak.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.