İnceleme – Sony Vaio VPCY11S1E / S

İnceleme – Sony Vaio VPCY11S1E / S

Sony Vaio VPCY11S1E / S ürün incelemesinde üzerinde var olan ram, işlemci ve yeni işletim sistemiyle en güncel teknolojiyi bir araya getiriyor.

vaioseriesy

Y serisinde notebook üzerinde bulunan “vaio” düğmesine basılarak anında multimedia ortamına geçiş yapma imkanı sağlar. Media Galery adı verdikleri yazılım ile rahat bir şekilde resim, fotograf, müzik gibi işlemlere kolaylıkla ulaşabilmemizi sağlar.

Üzerinde bulunana dir diğer tuşu “assist” ile notebook’ ta herhangi bir sorun varsa bakım yapılıp sorunun çözümlemesi sağlanır.

Özelliklerine gelecek olursak; Intel Core 2 Dou 1.3 Ghz işlemcili kod adı SU7300 olan üzerinde yeni nesil işlemci barındıran, 4 GB Ram DDR3 ve 320 GB HDD bulunduran, aynı zamanda Intel 4500 MHD Max 1760 ekran kartı özelliklerine sahip, 13,3 inç LED aydınlatmalı ekrana sahiptir.

Lithium-Ion Batery ile batarya kullanım süresi ortalama 9 saati bulmaktadır. Üzerinde Motion Eye Webcam dahili olarak yer almaktadır. Notebook ince ve kompakt tasarımıyla, hafif ve sağlam magnezyum alaşımlı kasa ile ağırlığı 1.78 kg. olmaktadır. Wireless, 3 adet Usb 2.0 bağlantı, VGA çıkışı, i.Link bağlantısı, harici ekran, memory stick kart okuyucu, SD kart okuyucu, HDMI ile yüksek kalitede görüntü ve ses, ethernet girişi bulunmaktadır.

Sony Vaio VPCY11S1E / S kısacası bu makineyi kullanan ve makineden memnun birisi olarak tavsiye edilebilecek makine olarak görüyorum.

Daha ayrıntılı inceleme için Sony Vaio sitesine bakabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.