Ingress iOS’ taki Yerini Aldı !

Ingress iOS’ taki Yerini Aldı !

Niantic Labs tarafından konum bazlı olarak geliştirilen Ingress oyunu, Google tarafından geçtiğimiz sene Android cihazlarda yerini almıştı. Kısa zaman içerinde kullanıcıların beğenisini toplayan oyun, artık Apple’ ın App Store’ daki yerini aldı.

ingress-oyun-ekr

Ingress oyunu, aslında “gerçek dünyanın sanal hali” ni sunmakta. Harita üzerinde gerçekleşen oyunun amacı, farklı kullanıcılar tarafından açılan portalların ele geçirilmesi, bu portallar genel itibari ile tarihi eserler veya antik kalıntılardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Ele geçirilen portallar sonucunda ise belirli bir puan kazandıran oyun kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamakta. Şunu da belirtelim, zaman içerisinde oyuna alıştığınızda eve gidiş yolunuzun uzamasına bile sebep olabilmektedir.

Ücretsiz olarak sunulan Ingress oyunu “App Store ve Google Play Store” indirebilirsiniz.

ingress-oyun-dty

Aşağıda yer alan Apple tarafından iOS için yayımlanmış olan videoyu inceleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.