Instagram’ da Beğendim Tüm Gönderileri Nasıl Görebilirim?

Instagram’ da Beğendim Tüm Gönderileri Nasıl Görebilirim?

Popülerliği her geçen gün artan fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram‘ da, beğenilen gönderiler kayıt altında bulunmaktadır. Beğenilen tüm gönderilere Ayarlar bölümünden ulaşabilir, beğenenilen bu gönderileri tek tek seçerek beğenmekten vazgeçebilir ve silebilirsiniz.

Instagram’ da paylaşılan herhangi bir fotoğraf veya videoyu beğenildiği zaman bu beğeniler “Beğendiğin Gönderiler” de kayıt altına alınmaktadır. Birçok Instagram kullanıcısı da, “Instagram’ da beğenmiş olduğum fotoğraf ve video nerede bulunmakta, bu bilgilere nasıl ulaşabilirim” diye merak etmektedir. Gelin şimdi sözü fazla uzatmadan Android ve iOS‘ da beğenilen gönderiler nasıl görüntülenir? bu konuyu anlatmaya başlayalım..

Instagram’ da Beğendiğim Gönderileri Görme

  • Öncelikli olarak Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine dokunun
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiye ve ardından Ayarlar a dokunun
instagram-da-begendim-tum-gonderileri-nasil-gorebilirim
  • Açılan pencerede Hesap seçeneğine dokunun
instagram-da-begendim-tum-gonderileri-nasil-gorebilirim
  • Daha sonra Beğendiğin Gönderiler seçeneğine dokunun
instagram-da-begendim-tum-gonderileri-nasil-gorebilirim

Beğendiğin Gönderiler seçeneğine girildiği zaman beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videolara buradan ulaşabilirsiniz. Gönderi üzerine dokunarak gönderiyi görüntüleyebilir ve beğenmekten vazgeçebilirsiniz. Bu işlem sayesinde o gönderi, beğenmiş olduğunuz gönderilerden silinecektir.

Merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Instagram’ da Beğendim Tüm Gönderileri Nasıl Görebilirim?” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

Bu İçerikler de Size Faydalı Olabilir!

“Instagram’ da Kullanıcı Profilini Büyük Boy Gösterme” haberini okumak için buraya tıklayın

“Instagram’ da Karanlık Modu Etkinleştirme [iOS & Android]” haberini okumak için buraya tıklayın

“Instagram’ da Benzer Profil Önerilenleri Nasıl Kapatılır?” haberini okumak için buraya tıklayın

Bu yazı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.