inTouch 4′ te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

inTouch 4′ te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Play Store üzerinden ekstra bir uygulama indirilmesine gerek duyulmadan inTouch 4‘ te o an bulunan ekran görüntüsünü kayıt edebilmenin yanı sıra  görüntüyü düzenleme yada paylaşım yapabilme gibi çeşitli amaçlarla da kullanabilirsiniz.

Ekran fotoğrafını çekme, ekran görüntüsü yakalama, ekran görüntüsü kaydetme yada ekran görüntüsü alma gibi çeşitli isimlerle adlandırılan bu özelliğin uygulama şekli de oldukça basittir. Nasıl mı? O an ekranda bulunan görüntüyü almak istiyorsunuz, bunun için yapılması gereken işlem ses kısma tuşu ile beraber güç (kilit) tuşlarına aynı anda basılı tutulması ve kısa bir süreliğine beklenmesi yeterli olacaktır.

Yapılan işlem doğru uygulandığında ekran üzerinde fotoğraf çekimini andıran bir hareket meydana gelir ve ardından bir deklanşör sesi duyulmaktadır. Bu işlemin ardından artık yakaladığınız ekran görüntüsü telefonun galerisinde yerini alacaktır.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.