iOS 11′ in Beta 2 Sürümü Yayınlandı!

A+
A-
iOS 11′ in Beta 2 Sürümü Yayınlandı!

Apple, herkes tarafından merakla beklenilen iOS 11‘ in ikinci olan beta sürümünü yayınladı. WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılan iOS 11, geliştiricilerin kullanımına sunulmuştu. Peki geliştiricilerin kullanımına sunulan yeni nesil mobil işletim sisteminin beta 2 sürümü ne gibi yenilikler içeriyor!

Geliştiricilerin karşısına 414 MB boyutunda bir güncelleme ile çıkan iOS 11′ in ikinci beta sürümü, ilk beta sürümünde tespit edilen hataların giderilmesini ve sistem performansının iyileştirilmesini sağlıyor.

iOS-11-beta-2-surumu

Yeni işletim sistemi iOS 11, yalnız 64-bit desteğine sahip işlemcilerden oluşan iOS cihazlarını destekleyeceğinden iPhone 5S’ ten önceki cihazlar, iPad 3 ve iPad 4 bu güncellemeden yararlanamayacak.

Eğer cihazınızda UDID kaydı varsa Ayarlar >Genel > Yazılım Güncelleme adımları takip edilerek, iOS 11 Beta 2 sürümünü yükleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.