uzlanlar-uyariyor-ios-11-beta-yuklemeyin

iOS 11′ in Beta 3 Sürümü Yayınlandı!

Apple tarafından WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılan iOS 11′ in üçüncü beta sürümünü yayınladı. Geliştiricilerin kullanımına sunulan yeni nesil mobil işletim sisteminin beta 3 sürümü ne gibi yenilikler içeriyor!

Herkes tarafından merakla beklenilen Eylül ayında kullanıcılar ile buluşacak olan iOS 11, test sürecine devam ediyor. Geliştiricilerin karşısına 414 MB boyutunda bir güncelleme ile çıkan iOS 11′ in üçüncü olan beta sürümü ile birlikte daha önceki sürümlerde tespit edilen hataların giderilmesini ve sistem performansının iyileştirilmesini sağlıyor.

ios-11-beta-3-surumu

Yeni işletim sistemi iOS 11, yalnız 64-bit desteğine sahip işlemcilerden oluşan iOS cihazlarını destekleyeceğinden iPhone 5S’ ten önceki cihazlariPad 3 ve iPad 4 bu güncellemeden yararlanamayacak.

Eğer cihazınızda UDID kaydı varsa Ayarlar >Genel > Yazılım Güncelleme adımları takip edilerek, iOS 11 Beta 3 sürümünü yükleyebilirsiniz.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.