iOS 8 Bugün Yayınlanıyor !

iOS 8 Bugün Yayınlanıyor !

Apple’ ın yeni nesil işletim sistemi iOS 8, kademeli olarak bugün itibariyle kullanıcılar ile buluşmaya başladı.

ios-8

Apple’ ın 9 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği etkinlikte iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinin tanıtımı yapılmış, yeni nesil işletim sistemi iOS 8′ in 17 Eylül tarihinden itibaren dağıtılmaya başlanacağı belirtilmişti ve beklenen gün geldi.

Bilindiği üzere kendi işletim sistemini, güncellemenin yapılacağı tüm telefonlarına aynı anda gerçekleştirebilen ve herhangi bir arayüz kullamayan Apple’ ın güncellemeleri kullanıcılarına ulaştırma konusunda işinin oldukça kolay olduğu söylenilebilir. Bu bağlamda akıllı telefon pazarında en iyi üretici firmalarının başında gelen Apple, yeni nesil işletim sistemi iOS 8 ile ilgili tam güncelleme listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Güncellemenin ülkemizde bu akşam saat 20:00′ de itibariyle başlayacağı belirtiliyor

ios8-guncelleme-zamani

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.