iOS 9.3.3 Güncellemesi İndirmeye Sunuldu

iOS 9.3.3 Güncellemesi İndirmeye Sunuldu

Apple’ ın uzun süredir devam eden beta sürümü iOS 9.3.3 güncellemesi nihayet yayınlandı. İşte iOS 9.3.3 güncellemesi hakkındaki detaylar ve hangi cihazların bu güncellemeyi aldığı bilgisi yazının devamında.

AppleiOS 9.3 sürümü ile karşılaşmış oldukları hatalar üzerine peş peşe iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 güncellemeleri yayınlamıştı. Sistemde karşılaşılan hataların giderilmesi adına Apple, iOS 9.3.3 güncellemesini herkes için indirmeye sundu.

Apple, daha çok iOS 10 için yenilik yapmaya öncelik verdiğinden dolayı iOS 9.3.3 güncellemesi ile sistemdeki küçük çaplı sorunları gideriyor. Peki, iOS 9.3.3 güncellemesini hangi cihazlar alıyor?

iOS 9.3.3 güncellemesini alan modeller

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.

Peki iOS 9.3.3 Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.3 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad’ i iTunes‘ a bağlayıp güncellemeleri denetle seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.