iOS 9.3 Güncellemesi Hazır; İndirin!

iOS 9.3 Güncellemesi Hazır; İndirin!

Apple‘ ın uzun süredir devam eden beta sürümü iOS 9.3 güncellemesi nihayet bugün yayınlandı. İşte iOS 9.3 güncellemesi ile gelen tüm yenilikler!

Düzenlenen etkinlikte yeni ürünlerini tanıtan Apple, uzun süren iOS 9.3 beta sürecinin ardından sonunda iOS 9.3 güncellemesini bugün yayınlandı.

iOS 9.3 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

  • Güncelleme ile akşam saatlerinde cihazın kullanımı sırasında gözleri rahatsız etmemesi adına ekran renkleri değişiyor ve bu işlem sabah olduğunda tekrar eski halini alıyor.
  • Kullandığımız Notlar uygulaması artık şifre kilidi veya parmak izi sayesinde daha güvenlikli hale geliyor. Ayrıca bunun yanı sıra tarih veya alfabetik sıralama da yapılabiliyor.
  • Haberler uygulaması ile de artık takip edilen konulara yönelik özelleştirilmiş haberler karşımıza çıkarılıyor.
  • Ayrıca CarPlay uygulaması ile, Apple Music‘ te yer alan yeni ve özel albümleri dinleyebilmemizin yanı sıra harita üzerindeki restoran, benzin istasyonu, kahve, otopark ve diğer alanları da rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

iOS 9.3 Güncellemesini Alan Cihaz Modelleri

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, iPad Pro 9.7 ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.3 nasıl yüklenir?

Ayarlar > Genel> Yazılım Güncelleme bölümünden yada  iTunes üzerinden Güncellemeleri Denetle seçeneğini kullanarak da yükleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.