iOS Tabanlı Cihazlara Siyah & Beyaz Fotoğraf Uygulaması

Lenka’ yla siyah & beyaz fotograf oluşturmak isteyen profesyonellere ve amatörlere yönelik dünyaca bilinen fotoğrafçı Kevin Abosch tarafından Fransa merkezli olarak geliştirilen kullanımı oldukça basit ve sade arayüze sahip olan iOS tabanlı cihazlarla da uyumlu olarak çalışan bir fotograf uygulaması. 

lenka-fotograf-uygulama-01

Fotoğraf çekim özelliği bakımından incelendiğinde normal ve yüksek kontrastlı seçenekleri ile iki ayrı mod ile karşımıza çıkmakta. Lenka fotoğraf uygulaması anlık ön izleme sunarak, önceden görebilmemizi sağlamakta. Ayrıca çekilen fotoğrafta kırpma ve döndürme gibi düzenleme işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirme imkanı da sunmakta. Çekilen fotoğrafı direkt olarak yada üzerinde düzenleme işlemlerini yaptıktan sonra sosyal medya araçlarından Facebook veya Twitter üzerinden paylaşılabilmekte.

Lenka uygulamasına 6,49 TL fiyat etiketiyle App Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.