iPhone 6 Kutuyla Görüntülendi !

iPhone 6 Kutuyla Görüntülendi !

Apple’ ın merakla beklenen yeni amiral gemisi iPhone 6′ ın tanıtımına bir aydan daha az süre kalmışken sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu defa ki sızıntı iPhone 6′ nın kutu ile birlikte görüntülenmesi oldu.

iphone 6-ekran

Çeşitli kaynaklar tarafından Apple’ ın 9 Eylül tarihinde tanıtması beklenen yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6′ ya ait olduğu iddia edilen görsellerin önceki sızıntıları doğrulayacak türden olduğu söylenilebilir. Klasik beyaz iPhone kutusu ile görünen cihazın yuvarlak hatları ve büyüyen ekranı ile dikkatleri üzerine çekeceği kesin. Önümüzdeki ay içerinde tanıtılması beklenen 4.7 inç ve 5.5 inçlik ekran modelleri ile gelmesi beklenen iPhone 6 için yayınlanan bu görüntüler doğrultusunda uzmanlar yüzde yüz doğru olabileceğine dair kesin bilgi vermekten kaçınıyor. Doğruluğundan ve gerçekliğinden her ne kadar emin olmasak da, yayınlanan görsel açıkçası düşündürüyor.

Gelen son sızıntı görselleriyle iPhone 6′ nın hemen hemen her halini görmüş olduk diyebiliriz.

iphone6-kutu

ETİKETLER: , ,
KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.