iPhone 6′ ların Seri Üretimine Başlanıyor !

iPhone 6′ ların Seri Üretimine Başlanıyor !

Tayvan’ da faaliyetini sürdüren Economic Daily News’ de yer alan haber doğrultusunda, Apple tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6 için gerekli ön hazırlıklarının tamamlandığını ve seri üretime kısa zaman içerisinde geçileceği belirtiliyor.

iphone 6-ekran

Çin’ li üretim devi olarak bilinen Foxconn tarafından iPhone 6 üretiminin gerçekleştirilmesi için Haziran ayında 100 bin kişi işe alınmış ve ek olarak çalışanlara yardımcı olması açısından montaj çizgileri için ekstra robot kollarının alınmasının planlandığı, sonuç olarak iPhone 6′ nın 4.7 inçlik modeline Temmuz ayının son haftalarında, 5.5 inçlik modeli için ise Ağustos ayının ortalarında başlanılacağı söyleniyor.

Son olarak sızıntı bilgiler üzerine iPhone modellerinin Eylül ayının 19′ u ile 25′ i arasında herhangi bir günde tanıtılacağı yönünde.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.