iPhone 6 Ne Kadar Dayanıklı ? [ Video ]

iPhone 6 Ne Kadar Dayanıklı ? [ Video ]

Apple’ ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, bugün itibariyle ABD, Japonya, İngiltere gibi önemli pazarlarda son kullanıcıyla buluşuyor. Düzenlenen etkinlikte aslında bahsedilmeyen ve herkes tarafından merak konusu olan özelliklerden birisi de cihazın ne kadar dayanıklı olduğuydu. Bunun üzerine yayınlanan videoyu izledikten sonra cihaza sahip olur olmaz yapacağınız ilk iş sağlam bir kılıf ve ekran filmi kullanmanız olacaktır.

iphone-6-dusurmetest

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen etkinlikte tanıtılan yeni nesil akıllı telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ ı satın almak isteyenlerin merak ettiği konuların başında kullanılan metal gövdenin cihaza ne kadar dayanıklılık kattığı elbetteki. Herkes tarafından merak edilen bu konuyu gidermek adına PhoneBuff isimli bir YouTube kullanıcısı tarafından iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri üzerinde dış mekanda gerçekleştirdiği testte arka, yan ve yüz üstü düşürülmesi sonucunda aldığı hasarlar gösterildi. Cihaza sahip olmak isteyenlere tavsiyemiz yüz üstü düşürmemeye özen göstermeniz olacak.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri için gerçekleştirilen dayanıklılık testini aşağıda inceleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.