iPhone 6′ nın Kullanım Kılavuzu Sızdırıldı

iPhone 6′ nın Kullanım Kılavuzu Sızdırıldı

Her gün yeni bir sızıntı haber ile gündeme gelen Apple’ ın yeni amiral gemisi iPhone 6′ nın bu defa kullanım kılavuzu sızdı.

iphone-6-kasa-gorunum

Fransız bir web sitesi tarafından Apple’ nın yeni akıllı telefonu iPhone 6′ nın kullanım kılavuzuna ait olduğu iddia edilen görsel yayınlandı. iPhone 6′ nın şematik görünümü ve buna bağlı bazı işaretlemeleri üzerinde barındıran görselde yeni tasarımın net bir şekilde anlatıldığı kılavuz üzerinde Touch ID’ li Ana Sayfa tuşu ile birlikte ses açıp kapatma ayar tuşları bulunduğu yerini korurken, kilit tuşunun sağ tarafta taşınmış olması en dikkat çekici ayrıntı olarak karşımıza çıkmakta. Her ne kadar Apple tarafından netlik kazanmasa da yayınlanan görselde telefon lansman gününe ait olarak düşünülen 9 Eylül tarihi ve saat olarak ta 09:41′ i gösterilmesi de dikkatlerden kaçmıyor.

iphone-6-kılavuz

Kılavuz üzerinde 128 GB depolama alanı veya ekran boyutu hakkında herhangi bir bilgiye yer verilmiyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.