iPhone 6′ nın Merak Edilen Kasası

iPhone 6′ nın Merak Edilen Kasası

Apple’ ın beklenen akıllı telefonu iPhone 6′ nın kasasının nasıl olacağı merak konusu. Zamanın yaklaşmasıyla beraber iPhone 6 hakkında gelen sızıntılar artarak devam etmekte. Bu kezde karşımıza iPhone 6′ nın kasasının nasıl görüneceğine ait video görseli sızdırıldı.

iphone-6-kasa-goruntu

Sonbahar aylarının yaklaşmasıyla merak konusu olan Apple’ ın yeni nesil cihazı iPhone 6′ da 4.7 inç ve 5.5 inç lik ekran yapısına sahip olacağı artık herkes tarafından bilinmekte. Son yayınlanan görsellerde görüldüğü üzere cihazın kasa yapısında dikkat çekici nokta arka yüzeyde yer alan elma logosunun boşluk olarak yer alması. Bu durum acaba Macbook cihazlarda yer alan elma logosunda olduğu gibi beyaz aydınlatma yapısına sahip olarak gelebilir mi? sorusunu beraberinde getiriyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.